Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
B NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
B NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
B NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
B NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
B NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
Детски тренерки
Код на производ:
(AO0794-015)
NIKE

B NK DRY ACDMY TRK SUIT K2

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.454 ДЕН
Заштеда: 1.636 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S S 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M M 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 75–81.5
 • XL XL 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike DRI-FIT ACADEMY SOCCER се тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Тие се инспирирани од фудбалската игра. Подетално

Nike DRI-FIT ACADEMY SOCCER се тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Тие се инспирирани од фудбалската игра.

Горниот дел од тренерките може да се прилагоди на временските услови со помош на патент.

Долниот дел тренерки е изработен од плетена ткаенина, што дава чувство на топлина и удобност.

Еластичната лента на струкот се прилагодува на вашето тело, а ластикот на ногавиците спречува непотребни поместувања и го нагласува класичниот спортски изглед.

Страничните џебови се практични за чување на ситници.

Dri-Fit технологијата им помага на малите деца да останат суви.

Оваа тренерка е одличен избор за секое дете.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Прикажана боја: црна / сива / розова
 • Шифра на артикл: AO0794-015
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike DRI-FIT ACADEMY SOCCER се тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Тие се инспирирани од фудбалската игра.

Горниот дел од тренерките може да се прилагоди на временските услови со помош на патент.

Долниот дел тренерки е изработен од плетена ткаенина, што дава чувство на топлина и удобност.

Еластичната лента на струкот се прилагодува на вашето тело, а ластикот на ногавиците спречува непотребни поместувања и го нагласува класичниот спортски изглед.

Страничните џебови се практични за чување на ситници.

Dri-Fit технологијата им помага на малите деца да останат суви.

Оваа тренерка е одличен избор за секое дете.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Прикажана боја: црна / сива / розова
 • Шифра на артикл: AO0794-015
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка AO0794-451
Nike DRI-FIT ACADEMY SOCCER се тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Тие се...
2.658 ДЕН
Заштеда 35%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка BV6086-492
2.814 ДЕН
Заштеда 40%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CD1204-010
2.814 ДЕН
Заштеда 40%
4.690 ДЕН
Помош