Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB NIKE AIR FZ
NKB NIKE AIR FZ
NKB NIKE AIR FZ
NKB NIKE AIR FZ
Детски дуксер
Код на производ:
(86G970-042)
NIKE

NKB NIKE AIR FZ

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овој детски дуксер Nike NKB NIKE AIR FZ има автентичен дизајн за секојдневен спортски изглед. Подетално

Овој детски дуксер Nike NKB NIKE AIR FZ има автентичен дизајн за секојдневен спортски изглед.

Моделот со капуљача и патент е изработен од исклучително мек материјал, кој овозможува топлина и целодневна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 60% памук 40% полиестер

 • Капуљача со врвка

 • Патент

 • Странични џебови

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: 86G970-042

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
4
5
6
7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овој детски дуксер Nike NKB NIKE AIR FZ има автентичен дизајн за секојдневен спортски изглед.

Моделот со капуљача и патент е изработен од исклучително мек материјал, кој овозможува топлина и целодневна удобност.

Спецификации:

 • Состав: 60% памук 40% полиестер

 • Капуљача со врвка

 • Патент

 • Странични џебови

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: 86G970-042

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
4
5
6
7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86G703-GEH
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 86G863-U10
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""