Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE
Код на производ:
(CJ4465-424)
NIKE

M NSW CE POLO MATCHUP STRIPE

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.009 ДЕН
Заштеда: 781 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица CJ4465-410
Nike Sportswear Men's Striped Polo е машка lifestyle поло маица која комбинира клас...
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица CJ4465-010
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Поло маица CJ4456-010
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""