Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA ORIGINATORS BAR SS
UA ORIGINATORS BAR SS
UA ORIGINATORS BAR SS
UA ORIGINATORS BAR SS
Код на производ:
(1352045-001)
UNDER ARMOUR

UA ORIGINATORS BAR SS

Претходна цена
1.690,00 ДЕН
Моментална Цена
1.690,00 ДЕН
Цена со попуст
1.014,00 ДЕН
Заштеда: 676,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-81
 • SM 86-92
 • S *
 • MD 96-102
 • M *
 • LG 106-112
 • L *
 • XL 116-122
 • 2XL *
 • 3XL 137-142
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-81
3XL 137-142
SM 86-92
MD 96-102
LG 106-112
XL 116-122

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Сезона 201
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-81
3XL 137-142
SM 86-92
MD 96-102
LG 106-112
XL 116-122

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1352045-100
1.014,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1326849-615
952,00 ДЕН
Заштеда 20%
1.189,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1342080-450
2.303,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.290,01 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""