Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SST TP
SST TP
SST TP
SST TP
Код на производ:
(ED7573)
adidas

SST TP

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
1.844 ДЕН
Заштеда: 1.844 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 32 *
  • 34 *
  • 36 *
  • 38 *
  • 40 *
  • 42 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""