Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W S2LDN SWEAT
W S2LDN SWEAT
W S2LDN SWEAT
W S2LDN SWEAT
Женски дуксер
Код на производ:
(GH4900)
adidas

W S2LDN SWEAT

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Womens Shanghai2London Sweatshirt е lifestyle дуксер за жени кој потсетува дека секој познат град што го посетувате има свој автентичен стил. Облечете се во екстра мек, широк дизајн и уживајте во вибрациите што ги нема на друго место во светот, освен, се разбира, кај adidas. Подетално

adidas Womens Shanghai2London Sweatshirt е lifestyle дуксер за жени кој потсетува дека секој познат град што го посетувате има свој автентичен стил.

Облечете се во екстра мек, широк дизајн и уживајте во вибрациите што ги нема на друго место во светот, освен, се разбира, кај adidas.

Спецификации:

 • Дуксер со долги ракави
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран двојно плетен полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GH4900
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Womens Shanghai2London Sweatshirt е lifestyle дуксер за жени кој потсетува дека секој познат град што го посетувате има свој автентичен стил.

Облечете се во екстра мек, широк дизајн и уживајте во вибрациите што ги нема на друго место во светот, освен, се разбира, кај adidas.

Спецификации:

 • Дуксер со долги ракави
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран двојно плетен полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GH4900
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Sportswear Winners 3 Bar Crew е женски дуксер кој ќе ви овозможи удобност при се...
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS LINEAR CREWNECK е женска маица со долги ракави. Таа е многу пријатна....
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""