Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
YG LOGO TIGHT
Детски хеланки
Код на производ:
(GD6336)
adidas

YG LOGO TIGHT

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.042 ДЕН
Заштеда: 446 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските хеланки adidas LOGO TIGHTS обезбедуваат цврста, но пријатна поддршка при носењето. Тие се дизајнирани во прилагодлив атлетски крој што овозможува целосна слобода на движењето. Овие хеланки имаат мека памучна конструкција со содржина на еластин за целодневна удобност. Подетално

Детските хеланки adidas LOGO TIGHTS обезбедуваат цврста, но пријатна поддршка при носењето.

Тие се дизајнирани во прилагодлив атлетски крој што овозможува целосна слобода на движењето.

Овие хеланки имаат мека памучна конструкција со содржина на еластин за целодневна удобност.

Вертикалното лого на adidas е поставено по должината на левата нога за да се нагласи спортскиот изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Хеланки за секој ден
 • Еластична лента на појасот
 • Состав: 92% памук, 8% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GD6336
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските хеланки adidas LOGO TIGHTS обезбедуваат цврста, но пријатна поддршка при носењето.

Тие се дизајнирани во прилагодлив атлетски крој што овозможува целосна слобода на движењето.

Овие хеланки имаат мека памучна конструкција со содржина на еластин за целодневна удобност.

Вертикалното лого на adidas е поставено по должината на левата нога за да се нагласи спортскиот изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Хеланки за секој ден
 • Еластична лента на појасот
 • Состав: 92% памук, 8% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GD6336
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Must Haves Graphic Tights се хеланки за девојчиња. Овие хеланки пружаат максимал...
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
972 ДЕН
Заштеда 30%
1.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""