Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASK SPR LS 3S
ASK SPR LS 3S
ASK SPR LS 3S
ASK SPR LS 3S
ASK SPR LS 3S
ASK SPR LS 3S
ASK SPR LS 3S
ASK SPR LS 3S
Машка маица
Код на производ:
(DW8481)
adidas

ASK SPR LS 3S

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALPHASKIN SPORT + LONGSLEEVE  TEE 3S е машка маица со долги ракави. Направена е од мека и лесна ткаенина, која се прилепува на вашето тело и дозволува целосна слобода на движење. Подетално

adidas ALPHASKIN SPORT + LONGSLEEVE  TEE 3S е машка маица со долги ракави.

Направена е од мека и лесна ткаенина, која се прилепува на вашето тело и дозволува целосна слобода на движење.

Современиот дизајн и технологијата Climacool ви ја даваат вистинската поддршка за време на напорни вежби.

Мрежата на задниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Познатите три линии го истакнуваат симболот на спортската приказна adidas.

Таа е идеална и за облекување во слоеви, и за тренинг во различни временски услови.

adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: DW8481
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ALPHASKIN SPORT + LONGSLEEVE  TEE 3S е машка маица со долги ракави.

Направена е од мека и лесна ткаенина, која се прилепува на вашето тело и дозволува целосна слобода на движење.

Современиот дизајн и технологијата Climacool ви ја даваат вистинската поддршка за време на напорни вежби.

Мрежата на задниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Познатите три линии го истакнуваат симболот на спортската приказна adidas.

Таа е идеална и за облекување во слоеви, и за тренинг во различни временски услови.

adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин
 • Машина за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: DW8481
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""