Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
Женски шорцеви
Код на производ:
(FM6130)
adidas

W CB SHORTS

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.266 ДЕН
Заштеда: 422 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете ги шорцевите аdidas Women Color Block за да уживате во денот. Од утро до вечер, овие спортски шорцеви се прилагодени за удобност во секое време. Специјално изработениот раб дава модерен изглед, а страничните џебови ви овозможуваат да ги носите потребните ситници. Подетално

Носете ги шорцевите аdidas Women Color Block за да уживате во денот. Од утро до вечер, овие спортски шорцеви се прилагодени за удобност во секое време. Специјално изработениот раб дава модерен изглед, а страничните џебови ви овозможуваат да ги носите потребните ситници.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Материјал: 100% полиестер
 • Цел: outdoor
 • Шифра на артикл: FM6130
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Носете ги шорцевите аdidas Women Color Block за да уживате во денот. Од утро до вечер, овие спортски шорцеви се прилагодени за удобност во секое време. Специјално изработениот раб дава модерен изглед, а страничните џебови ви овозможуваат да ги носите потребните ситници.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Материјал: 100% полиестер
 • Цел: outdoor
 • Шифра на артикл: FM6130
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Sportswear Recycled Cotton се женски шорцеви за секој ден направени од рециклира...
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK SHORTS се женски шорцеви чиј дизајн нуди вистинско спортс...
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Зошто да изберете монотона облека кога можете да изберете смел изглед со женските lifes...
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Помош