Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
MH BOS PNT FL
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GC7340)
adidas

MH BOS PNT FL

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas Mens Badge of Sport Fleece Pant е машка долна тренерка што ќе сакате да ја носите во теретана, на спортување или на пешачење. Подетално

аdidas Mens Badge of Sport Fleece Pant е машка долна тренерка што ќе сакате да ја носите во теретана, на спортување или на пешачење.

Тренерките се удобни и меки на допир. Ќе ви биде пријатно кога одите на тренинг во студено време или се враќате од вежбање изморени.

Кројот на тренерката има стеснување на ногавиците, но тие се пошироки од задната страна, па можете удобно да ги облечете преку спортски шорцеви.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки долен дел тренерки

 • Стандарден крој со стеснување на ногавиците

 • Еластична половина

 • Растегливи манжетни

 • Заден џеб

 • Странични џебови

 • Тренерка со средна висина на струкот

 • Состав: 77% памук, 23% рециклирано полиестерско руно

 • Боја: црна - black

 • Шифра на артикл: GC7340

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

аdidas Mens Badge of Sport Fleece Pant е машка долна тренерка што ќе сакате да ја носите во теретана, на спортување или на пешачење.

Тренерките се удобни и меки на допир. Ќе ви биде пријатно кога одите на тренинг во студено време или се враќате од вежбање изморени.

Кројот на тренерката има стеснување на ногавиците, но тие се пошироки од задната страна, па можете удобно да ги облечете преку спортски шорцеви.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки долен дел тренерки

 • Стандарден крој со стеснување на ногавиците

 • Еластична половина

 • Растегливи манжетни

 • Заден џеб

 • Странични џебови

 • Тренерка со средна висина на струкот

 • Состав: 77% памук, 23% рециклирано полиестерско руно

 • Боја: црна - black

 • Шифра на артикл: GC7340

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""