Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
M MH BOS CREWFL
Машки дуксер
Код на производ:
(GC7337)
adidas

M MH BOS CREWFL

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете го вашиот спортски стил во дуксерот Adidas Mens Badge of Sport Fleece. Овој класичен дуксер има големо контрастно лого на предната страна што ја нагласува неговата автентичност. Подетално

Покажете го вашиот спортски стил во дуксерот Adidas Mens Badge of Sport Fleece.

Овој класичен дуксер има големо контрастно лого на предната страна што ја нагласува неговата автентичност.

Направен е од квалитетен памучен материјал и е исклучително мек и удобен за носење.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки дуксер

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер.руно

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GC7337

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Покажете го вашиот спортски стил во дуксерот Adidas Mens Badge of Sport Fleece.

Овој класичен дуксер има големо контрастно лого на предната страна што ја нагласува неговата автентичност.

Направен е од квалитетен памучен материјал и е исклучително мек и удобен за носење.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки дуксер

 • Материјал: 77% памук, 23% рециклиран полиестер.руно

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GC7337

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Покажете го вашиот спортски стил во маичката Adidas Mens Badge of Sport Fleece. Овој кл...
2.316 ДЕН
Заштеда 25%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""