Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW FUTURA CREW
G NSW FUTURA CREW
G NSW FUTURA CREW
G NSW FUTURA CREW
Дуксер за девојчиња
Код на производ:
(36G731-001)
NIKE

G NSW FUTURA CREW

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X L
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 XL
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Зачувајте во листата на желби
Дуксерот Nike G NSW FUTURA CREW за девојчиња е идеален дуксер кој ќе ви обезбеди удобност во текот на целиот ден, без разлика дали сте во парк или дома. Подетално

Дуксерот Nike G NSW FUTURA CREW за девојчиња е идеален дуксер кој ќе ви обезбеди удобност во текот на целиот ден, без разлика дали сте во парк или дома.

Големото лого на Nike на градите дава спортски изглед на овој дуксер.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, сива, розова

 • Перење во машина

 • Мек и пријатен материјал

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер

 • Шифра на артикл: 36G731-001

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 XL 63-66

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дуксерот Nike G NSW FUTURA CREW за девојчиња е идеален дуксер кој ќе ви обезбеди удобност во текот на целиот ден, без разлика дали сте во парк или дома.

Големото лого на Nike на градите дава спортски изглед на овој дуксер.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, сива, розова

 • Перење во машина

 • Мек и пријатен материјал

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер

 • Шифра на артикл: 36G731-001

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X L 61-63
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 XL 63-66

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 36G713-GEH
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 36G739-001
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 36F195-AB6
1.619 ДЕН
Заштеда 35%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""