Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
E PLN S PNT FT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ3059)
adidas

E PLN S PNT FT

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials Plain Slim Pant French Terry се машки долен дел тренерки кои ќе ви дадат спортски изглед дури и кога не тренирате. Овие долен дел тренерки имаат потесен крој и мало лого што им дава автентичност. Подетално

adidas Essentials Plain Slim Pant French Terry се машки долен дел тренерки кои ќе ви дадат спортски изглед дури и кога не тренирате.

Овие долен дел тренерки имаат потесен крој и мало лого што им дава автентичност.

Направени се од памук и рециклиран полиестер што ги прави исклучително меки.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, црна
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: DQ3059
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Essentials Plain Slim Pant French Terry се машки долен дел тренерки кои ќе ви дадат спортски изглед дури и кога не тренирате.

Овие долен дел тренерки имаат потесен крој и мало лого што им дава автентичност.

Направени се од памук и рециклиран полиестер што ги прави исклучително меки.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, црна
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Шифра на артикл: DQ3059
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""