Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT
JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT
JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT
JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT
Тренерки
Код на производ:
(758509-023)
NIKE

JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2T * 87-92
  • 3T * 93-98
  • 4T * 99-104
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT се детски тренерки. Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед. Подетално

Nike JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT се детски тренерки.

Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед.

Еластичните делови околу половината и на ракавите спречува непотребни поместувања на материјалот.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Интересниот избор на бои и графиката Jordan Jumpman Nike Air придонесуваат за впечатлив и привлечен изглед.

Малите ќе ги обожаваат овие тренерки.

Ќе се чувствуваат пријатно во текот на целиот ден.

Брендот Jordan секогаш ги поместува границите на квалитет и дизајн.

Спецификации:

  • Боја: црна, црвена
  • Шифра на артикл: 758509-023
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN JUMPMAN CLASSICS III SUIT се детски тренерки.

Современиот дизајн носи врвен комфор и привлечен изглед.

Еластичните делови околу половината и на ракавите спречува непотребни поместувања на материјалот.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Интересниот избор на бои и графиката Jordan Jumpman Nike Air придонесуваат за впечатлив и привлечен изглед.

Малите ќе ги обожаваат овие тренерки.

Ќе се чувствуваат пријатно во текот на целиот ден.

Брендот Jordan секогаш ги поместува границите на квалитет и дизајн.

Спецификации:

  • Боја: црна, црвена
  • Шифра на артикл: 758509-023
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""