Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
Машка маица
Код на производ:
(GC7346)
adidas

MH BOS TEE

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas M BADGE OF SPORT TEE-SHIRT е машка маица со кратки ракави. Оваа маица носи елегантен, спортски и едноставен дизајн и е вистинскиот избор за секојдневно носење. Подетално

adidas M BADGE OF SPORT TEE-SHIRT е машка маица со кратки ракави.

Оваа маица носи елегантен, спортски и едноставен дизајн и е вистинскиот избор за секојдневно носење.

Многу лесно се вклопува во сите комбинации на облекување, удобна е и лесна.

Познатиот стил на adidas го истакнува вашиот спортски дух.

Маицата е изработена од највисок квалитет на памук и полиестер и обезбедува супериорна удобност при целодневно носење.

Спецификации:

 • Машка маица
 • Атрактивно лого на adidas
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: црна /Black
 • Шифра на артикл: GC7346
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas M BADGE OF SPORT TEE-SHIRT е машка маица со кратки ракави.

Оваа маица носи елегантен, спортски и едноставен дизајн и е вистинскиот избор за секојдневно носење.

Многу лесно се вклопува во сите комбинации на облекување, удобна е и лесна.

Познатиот стил на adidas го истакнува вашиот спортски дух.

Маицата е изработена од највисок квалитет на памук и полиестер и обезбедува супериорна удобност при целодневно носење.

Спецификации:

 • Машка маица
 • Атрактивно лого на adidas
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: црна /Black
 • Шифра на артикл: GC7346
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""