Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W MH SNAP PANT
W MH SNAP PANT
W MH SNAP PANT
W MH SNAP PANT
W MH SNAP PANT
W MH SNAP PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(FR5110)
adidas

W MH SNAP PANT

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Запознајте ја новата генерација спортски панталони од колекцијата адидас. adidas MUST HAVE SNAP PANTS е женско тренерческо дно со модерен крој што ви дава совршена удобност додека го носите. Подетално

Запознајте ја новата генерација спортски панталони од колекцијата адидас.

adidas MUST HAVE SNAP PANTS е женско тренерческо дно со модерен крој што ви дава совршена удобност додека го носите.

Чорапите, кои малку се стеснуваат, имаат можност за регулирање со помош на навои поставени по целата должина.

Откопчајте, прицврстете - прилагодете ја посакуваната ширина и создадете поинаков изглед кога сакате.

Технологијата на материјалот AEROREADY ја апсорбира потта и ви помага да останете суви и пријатни.

Странични џебови со заковки и адидас контрастни ленти поставени по должината на нозете се детали што го заокружуваат модерниот изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Стеснување на ногавиците

 • Еластичен ремен на врзување

 • Странични џебови со нитна

 • AEROREADY апсорпција на пот

 • Состав: 53% памук, 47% рециклиран полиестер

 • Боја: црна - Black

 • Шифра на артикл: FR5110

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Запознајте ја новата генерација спортски панталони од колекцијата адидас.

adidas MUST HAVE SNAP PANTS е женско тренерческо дно со модерен крој што ви дава совршена удобност додека го носите.

Чорапите, кои малку се стеснуваат, имаат можност за регулирање со помош на навои поставени по целата должина.

Откопчајте, прицврстете - прилагодете ја посакуваната ширина и создадете поинаков изглед кога сакате.

Технологијата на материјалот AEROREADY ја апсорбира потта и ви помага да останете суви и пријатни.

Странични џебови со заковки и адидас контрастни ленти поставени по должината на нозете се детали што го заокружуваат модерниот изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Стеснување на ногавиците

 • Еластичен ремен на врзување

 • Странични џебови со нитна

 • AEROREADY апсорпција на пот

 • Состав: 53% памук, 47% рециклиран полиестер

 • Боја: црна - Black

 • Шифра на артикл: FR5110

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIAL LINEAR PANTS се женски долен дел тренерки дизајнирани за секојдневна у...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""