Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK CHLLGR SHORT FF PR
M NK CHLLGR SHORT FF PR
M NK CHLLGR SHORT FF PR
M NK CHLLGR SHORT FF PR
Машки шорцеви
Код на производ:
(CU5486-010)
NIKE

M NK CHLLGR SHORT FF PR

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.793 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви Nike Challenger Future Fast се задолжително парче за секој тренинг. Dri-FIT технологијата ќе ја отстрани потта од вашето тело и ќе останете суви, со цел подобро да се концентрирате на тренингот.   Подетално

Машките шорцеви Nike Challenger Future Fast се задолжително парче за секој тренинг.

Dri-FIT технологијата ќе ја отстрани потта од вашето тело и ќе останете суви, со цел подобро да се концентрирате на тренингот.

Еластичниот ремен ви овозможува да ја прилагодите посакуваната ширина, а ситните работи можете да ги чувате во џебовите.

Овие шорцеви се направени од најмалку 75% рециклиран материјал, со цел да се зачува  животната средина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сребрена
 • Dri-FIT технологија
 • Постава: мрежа
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CU5486-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките шорцеви Nike Challenger Future Fast се задолжително парче за секој тренинг.

Dri-FIT технологијата ќе ја отстрани потта од вашето тело и ќе останете суви, со цел подобро да се концентрирате на тренингот.

Еластичниот ремен ви овозможува да ја прилагодите посакуваната ширина, а ситните работи можете да ги чувате во џебовите.

Овие шорцеви се направени од најмалку 75% рециклиран материјал, со цел да се зачува  животната средина.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сребрена
 • Dri-FIT технологија
 • Постава: мрежа
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Шифра на артикл: CU5486-010
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA0408-010
Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање. Тие ќе ви овозможат мак...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CZ9066-467
Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање. Тие ќе ви овозможат мак...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA0408-393
Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање. Тие ќе ви овозможат мак...
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""