Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W UC T
W UC T
W UC T
W UC T
W UC T
W UC T
W UC T
W UC T
W UC T
W UC T
Женска маица
Код на производ:
(GD4543)
adidas

W UC T

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесниот стил на оваа маица овозможува и лесно носење. Има мрежа која овозможува циркулација на воздухот и поголема удобност. Подетално

Лесниот стил на оваа маица овозможува и лесно носење.

Има мрежа која овозможува циркулација на воздухот и поголема удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Женска маица за тренинг
 • Шифра на артикл: GD4543
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Лесниот стил на оваа маица овозможува и лесно носење.

Има мрежа која овозможува циркулација на воздухот и поголема удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: розова
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Женска маица за тренинг
 • Шифра на артикл: GD4543
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GL6923
1.394 ДЕН
Заштеда 50%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD4633
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FL8782
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""