Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
3S F CLX SH VSL
Машки шорцеви
Код на производ:
(FJ3390)
adidas

3S F CLX SH VSL

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 *
 • 5 M
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 L
 • 9 XL
 • 10 XL
 • 11 2XL
 • 12 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Како освежувачко смуди со манго, овие шорцеви на adidas и даваат на плажата релаксирана атмосфера. Подетално

Како освежувачко смуди со манго, овие шорцеви на adidas и даваат на плажата релаксирана атмосфера.

Меката ткаенина за брзо сушење ви овозможува да се чувствувате пријатно.

Мрежастите гаќи внатре овозможуваат безбедно чувство додека сурфате, пливате или едноставно уживате на плажа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • За мажи

 • Шифра на артикл: FJ3390

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 M 174
6 M 180
7 L 186
8 L 192
9 XL 198
10 XL 204
11 2XL 210
12 2XL 216

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Како освежувачко смуди со манго, овие шорцеви на adidas и даваат на плажата релаксирана атмосфера.

Меката ткаенина за брзо сушење ви овозможува да се чувствувате пријатно.

Мрежастите гаќи внатре овозможуваат безбедно чувство додека сурфате, пливате или едноставно уживате на плажа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сина

 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • За мажи

 • Шифра на артикл: FJ3390

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 M 174
6 M 180
7 L 186
8 L 192
9 XL 198
10 XL 204
11 2XL 210
12 2XL 216

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas 3 STRIPES FAD CLX SHORT- VERY SHORT LENGTH се машки шорцеви за пливање кои ќе ви...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.116 ДЕН
Заштеда 25%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.116 ДЕН
Заштеда 25%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""