Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MHE TEE GFX 2
MHE TEE GFX 2
MHE TEE GFX 2
MHE TEE GFX 2
Машка маица
Код на производ:
(FT9241)
adidas

MHE TEE GFX 2

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.322 ДЕН
Заштеда: 566 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маичка на adidas MENS ESSENTIAL AOP TEE е дизајнирана со препознатливото лого на adidas по целата површина. Подетално

Машката маичка на adidas MENS ESSENTIAL AOP TEE е дизајнирана со препознатливото лого на adidas по целата површина.

Стандарден крој со кратки ракави и кружен отвор на деколтето, оваа маичка има мека и пријатна памучна структура.

 

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Кратки ракави

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FT9241

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маичка на adidas MENS ESSENTIAL AOP TEE е дизајнирана со препознатливото лого на adidas по целата површина.

Стандарден крој со кратки ракави и кружен отвор на деколтето, оваа маичка има мека и пријатна памучна структура.

 

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Кратки ракави

 • Состав: 100% памук

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FT9241

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 82 - 87
S S 88 - 94
M M 95 - 102
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5967
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GD5893
832 ДЕН
Заштеда 30%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FR7146
1.673 ДЕН
Заштеда 40%
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""