Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK ESSN HYB FF PR
M NK ESSN HYB FF PR
M NK ESSN HYB FF PR
M NK ESSN HYB FF PR
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU6430-010)
NIKE

M NK ESSN HYB FF PR

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.454 ДЕН
Заштеда: 1.636 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK ESSN HYB FF PR се долен дел машки тренерки. Наменети се пред сѐ за трчање, но може да ги носите секој ден. Тие се многу удобни и лесни. Подетално

Nike M NK ESSN HYB FF PR се долен дел машки тренерки.

Наменети се пред сѐ за трчање, но може да ги носите секој ден.

Тие се многу удобни и лесни.

Еластичната половина се прилагодува на вашето тело.

Двата странични џебови се практични за складирање на ситници.

Dri-Fit технологијата ви овозможува да останете суви дури и при најитензивно вежбање.

Овие долен дел тренерки се одличен избор за сите што сакаат трчање и активен, спортски начин на живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Прикажана боја: црна
 • Шифра на артикл: CU6430-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK ESSN HYB FF PR се долен дел машки тренерки.

Наменети се пред сѐ за трчање, но може да ги носите секој ден.

Тие се многу удобни и лесни.

Еластичната половина се прилагодува на вашето тело.

Двата странични џебови се практични за складирање на ситници.

Dri-Fit технологијата ви овозможува да останете суви дури и при најитензивно вежбање.

Овие долен дел тренерки се одличен избор за сите што сакаат трчање и активен, спортски начин на живот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% полиестер
 • Прикажана боја: црна
 • Шифра на артикл: CU6430-010
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките долен дел тренерки за трчање го обезбедуваат потребниот комфор за вашата омилен...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""