Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W STACKED TIGHT
W STACKED TIGHT
W STACKED TIGHT
W STACKED TIGHT
W STACKED TIGHT
W STACKED TIGHT
Женски хеланки за вежбање
Код на производ:
(FI4632)
adidas

W STACKED TIGHT

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W Stracked Logo Cotton Tights  се женски хеланки за вежбање кои нудат целосна удобност. Фрлете се на акција и започнете да вежбате. .
Подетално

adidas W Stracked Logo Cotton Tights  се женски хеланки за вежбање кои нудат целосна удобност.

Фрлете се на акција и започнете да вежбате.

Карактеристика Вредност
Состав

adidas W Stracked Logo Cotton Tights  се женски хеланки за вежбање кои нудат целосна удобност.

Фрлете се на акција и започнете да вежбате.

Во овие хеланки, останувате фокусирани на вашите вежби.

Совршено се вклопуваат на ногата, имаат рез направен од растеглив материјал за поддршка на вашите мускули за време на вежбање.

Гумениот принт на adidas ја нагласува вашата лојалност кон брендот.

Високиот еластичен струк на хеланките овозможува комфор, модерен дизајн и издолжена силуета.

 

 

Спецификации:

 

 • Женски хеланки за вежбање

 • Материјалот ја отстранува потта од кожата

 • Висок струк

 • Состав: 90% памук, 10% еластин

 • Боја: црна - црна / бела

 • Шифра на артикл: FI4632

Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W Stracked Logo Cotton Tights  се женски хеланки за вежбање кои нудат целосна удобност.

Фрлете се на акција и започнете да вежбате.

Карактеристика Вредност
Состав

adidas W Stracked Logo Cotton Tights  се женски хеланки за вежбање кои нудат целосна удобност.

Фрлете се на акција и започнете да вежбате.

Во овие хеланки, останувате фокусирани на вашите вежби.

Совршено се вклопуваат на ногата, имаат рез направен од растеглив материјал за поддршка на вашите мускули за време на вежбање.

Гумениот принт на adidas ја нагласува вашата лојалност кон брендот.

Високиот еластичен струк на хеланките овозможува комфор, модерен дизајн и издолжена силуета.

 

 

Спецификации:

 

 • Женски хеланки за вежбање

 • Материјалот ја отстранува потта од кожата

 • Висок струк

 • Состав: 90% памук, 10% еластин

 • Боја: црна - црна / бела

 • Шифра на артикл: FI4632

Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""