Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
M NSW HE WR JKT HD
Машка јакна
Код на производ:
(AR2191-384)
NIKE

M NSW HE WR JKT HD

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
NIKE M NSW HE WR JKT HD е машка јакна со капуљача. Таа е многу удобна и ќе ви овозможи совршена заштита од ветер и дожд. Впечатливиот, ретро дизајн носи атрактивен изглед. Подетално

NIKE M NSW HE WR JKT HD е машка јакна со капуљача.

Таа е многу удобна и ќе ви овозможи совршена заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот, ретро дизајн носи атрактивен изглед.

Инспирирана од познатиот модел на Windrunner од 1978 година, оваа јакна се враќа на своите корени.

Капуљачата штити од неповолни временски услови.

Со помош на патентот, кој се протега по целата должина на јакната, лесно можете да ја прилагодите како ви одговара.

Страничните џебови имаат и патент и се многу практични за чување на ситници.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни поместувања на материјалот.

Оваа јакна е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при ветер и дожд.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% најлон
 • Прикажана боја: зелена
 • Шифра на артикл: AR2191-384
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE M NSW HE WR JKT HD е машка јакна со капуљача.

Таа е многу удобна и ќе ви овозможи совршена заштита од ветер и дожд.

Впечатливиот, ретро дизајн носи атрактивен изглед.

Инспирирана од познатиот модел на Windrunner од 1978 година, оваа јакна се враќа на своите корени.

Капуљачата штити од неповолни временски услови.

Со помош на патентот, кој се протега по целата должина на јакната, лесно можете да ја прилагодите како ви одговара.

Страничните џебови имаат и патент и се многу практични за чување на ситници.

Еластичните делови на ракавите спречуваат непотребни поместувања на материјалот.

Оваа јакна е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при ветер и дожд.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% најлон
 • Прикажана боја: зелена
 • Шифра на артикл: AR2191-384
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош