Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
E CAMO LIN TEE
Машка маица
Код на производ:
(FH6625)
adidas

E CAMO LIN TEE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Машката маица со кратки ракави E CAMO LIN TEE може да се носи во секоја сезона. Оваа маица е одлична за на тренинг. Изработена е од мека памучна ткаенина. Има големо линеарно лого на adidas на градите. Подетално

Машката маица со кратки ракави E CAMO LIN TEE може да се носи во секоја сезона.

Оваа маица е одлична за на тренинг. Изработена е од мека памучна ткаенина.

Има големо линеарно лого на adidas на градите.

Regular fit кројот ги следи контурите на телото и овозможува слободно движење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела
 • Материјал: 100% памук
 • Машка маица
 • Шифра на артикл: FH6625
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица со кратки ракави E CAMO LIN TEE може да се носи во секоја сезона.

Оваа маица е одлична за на тренинг. Изработена е од мека памучна ткаенина.

Има големо линеарно лого на adidas на градите.

Regular fit кројот ги следи контурите на телото и овозможува слободно движење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела
 • Материјал: 100% памук
 • Машка маица
 • Шифра на артикл: FH6625
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""