Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
CR7 B NK DRY SHORT KZ
Код на производ:
(CV3070-010)
NIKE

CR7 B NK DRY SHORT KZ

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.164 ДЕН
Заштеда: 626 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви AO0771-019
Nike Dri-FIT Academy се детски фудбалски шорцеви дизајнирани за дневни тренинзи. Меката...
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви AO0771-101
Nike Dri-FIT Academy шорцевите за момчиња имаат мек материјал со технологија Dri-FIT ко...
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви BQ3766-010
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""