Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JORDAN JDG JUMPMAN AIR RISE CREW
JORDAN JDG JUMPMAN AIR RISE CREW
JORDAN JDG JUMPMAN AIR RISE CREW
JORDAN JDG JUMPMAN AIR RISE CREW
JORDAN JDG JUMPMAN AIR RISE CREW
JORDAN JDG JUMPMAN AIR RISE CREW
Детски дуксер
Код на производ:
(45A083-023)
NIKE

JORDAN JDG JUMPMAN AIR RISE CREW

ДОБИЈ 20% ПОПУСТ ВО КОШНИЧКА

Купи било кои два производи од нашата детска понуда и добиј дополнителни 20% попуст во кошничка.

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

ДОБИЈ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ ВО КОШНИЧКА

Одбери 3 или повеќе производи, исти или комбинација од нашата понуда за деца и дополнителен 30% попуст ќе се пресмета во твојата кошничка.

*Оваа акције не се комбинира со останатите акции.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Големини: XS - 6-8 год; S - 8-10 год; M - 10-12 год; L - 12-13 год; XL - 13-15 год; 2XL - 14-16 год; Подетално

Големини по години:

 

XS - 6-8 год; 

 

 

S - 8-10 год;

 

 

M - 10-12 год;

 

 

L - 12-13 год; 

 

 

XL - 13-15 год; 

 

 

2XL - 14-16 год;

 

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo

Големини по години:

 

XS - 6-8 год; 

 

 

S - 8-10 год;

 

 

M - 10-12 год;

 

 

L - 12-13 год; 

 

 

XL - 13-15 год; 

 

 

2XL - 14-16 год;

 

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 457127-023
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""