Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
COLMAR M. SWIMM.TRUNKS H8
COLMAR M. SWIMM.TRUNKS H8
COLMAR M. SWIMM.TRUNKS H8
COLMAR M. SWIMM.TRUNKS H8
Машки костим за капење
Код на производ:
(6628-3US-99)
COLMAR

COLMAR M. SWIMM.TRUNKS H8

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 XS
 • 46 S
 • 48 M
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 XL
 • 56 XL
 • 58 2XL
 • 60 2XL
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44 XS
46 S
48 M
50 M
52 L
54 XL
56 XL
58 2XL
60 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44 XS
46 S
48 M
50 M
52 L
54 XL
56 XL
58 2XL
60 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош