Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
RUN IT TIGHT
женски хеланки
Код на производ:
(ED9305)
adidas

RUN IT TIGHT

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.357 ДЕН
Заштеда: 731 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas  RUN IT  3 STRIPES 7/8  TIGHTS се женски хеланки. Тие се многу удобни и лесни и се првенствено наменети за тренинг. Совршено се вклопуваат на телото и се изработени од растегливи материјали, што овозможуваат целосна слобода на движењето. Подетално

adidas  RUN IT  3 STRIPES 7/8  TIGHTS се женски хеланки.

Тие се многу удобни и лесни и се првенствено наменети за тренинг.

Совршено се вклопуваат на телото и се изработени од растегливи материјали, што овозможуваат целосна слобода на движењето.

Еластичната лента ве штити од несакани движења.

Овие хеланки апсорбираат пот и многу брзо се сушат.

Познатите три линии на adidas се препознатлив симбол на вистински спортски стил.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки цел ден.

Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 55% рециклиран полиестер, 28% полиестер, 17% еластин
 • Машината за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: ED9305
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas  RUN IT  3 STRIPES 7/8  TIGHTS се женски хеланки.

Тие се многу удобни и лесни и се првенствено наменети за тренинг.

Совршено се вклопуваат на телото и се изработени од растегливи материјали, што овозможуваат целосна слобода на движењето.

Еластичната лента ве штити од несакани движења.

Овие хеланки апсорбираат пот и многу брзо се сушат.

Познатите три линии на adidas се препознатлив симбол на вистински спортски стил.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки цел ден.

Брендот adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 55% рециклиран полиестер, 28% полиестер, 17% еластин
 • Машината за перење е дозволена
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: ED9305
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas OWN THE RUN TIGHT URBAN WOMEN се женски хеланки за трчање кои секогаш ќе ги имат...
1.853 ДЕН
Заштеда 40%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas W Must Haves 3-Stripes Cotton Tights се женски памучни хеланки за тренинг, кои н...
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.966 ДЕН
Заштеда 25%
5.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""