Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKN WINDRUNNER
NKN WINDRUNNER
NKN WINDRUNNER
NKN WINDRUNNER
Детска јакна
Код на производ:
(86C663-023)
NIKE

NKN WINDRUNNER

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Windrunner е детска јакна со практичен дизајн инспириран од култниот изглед на моделот ’78. Изработена е од лесна и издржлива ткаенина од полиестер. Подетално

Nike Sportswear Windrunner е детска јакна со практичен дизајн инспириран од култниот изглед на моделот ’78.

Изработена е од лесна и издржлива ткаенина од полиестер.

Со патент пo целата должина, оваа јакна е идеална за секоја комбинација на облека.

Спецификации:

 • Предни џебови
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: 86C663-023
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Windrunner е детска јакна со практичен дизајн инспириран од култниот изглед на моделот ’78.

Изработена е од лесна и издржлива ткаенина од полиестер.

Со патент пo целата должина, оваа јакна е идеална за секоја комбинација на облека.

Спецификации:

 • Предни џебови
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: 86C663-023
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86G458-A38
Nike NKN NSW FILLED JACKET II е спортска јакна за момчиња на возраст од 4 до 10 години....
2.634 ДЕН
Заштеда 40%
4.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""