Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
NKB SWOOSH S-S T
Код на производ:
(869461-W3B)
NIKE

NKB SWOOSH S-S T

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална Цена
790 ДЕН
Цена со попуст
474 ДЕН
Заштеда: 316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6X *
  • 4 XS
  • 5 S
  • 6 M
  • 7 L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 L 61-63

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 L 61-63

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86G892-001
Маицата Nike AWESOMENESS 90'S TEE за момчиња е изработена од најмекиот памук што ну...
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 869461-G1J
Детската маица со кратки ракави Nike NKB SWOOSH S-S T е изработена од удобен памучен ма...
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86F210-001
Nike Sportswear е детска маица наменета за деца на возраст од 4 до 10 години. Маицата и...
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""