Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

INF DY SM SUM
Код на производ:
(DV0834)
adidas

INF DY SM SUM

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.094 ДЕН
Заштеда: 1.094 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 86 12-18м 81-86
  • 92 1-2 г. 87-92
  • 98 2-3 г. 93-98
  • 104 3-4 г. 99-104
  • 110 *
  • 116 *
  • 122 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
104 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.392 ДЕН
Заштеда 30%
1.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""