Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKN NIKE AIR SWOOSH SPLIT
NKN NIKE AIR SWOOSH SPLIT
NKN NIKE AIR SWOOSH SPLIT
NKN NIKE AIR SWOOSH SPLIT
Детска маица
Код на производ:
(86F210-001)
NIKE

NKN NIKE AIR SWOOSH SPLIT

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална Цена
890 ДЕН
Цена со попуст
534 ДЕН
Заштеда: 356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е детска маица наменета за деца на возраст од 4 до 10 години. Маицата има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Подетално

Nike Sportswear е детска маица наменета за деца на возраст од 4 до 10 години.

Маицата има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите.

Направена е од квалитетен памук кој нуди целодневна удобност и пријатно чувство во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детска маица
 • Стандарден крој
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: 86F210-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
4
5
6
7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear е детска маица наменета за деца на возраст од 4 до 10 години.

Маицата има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите.

Направена е од квалитетен памук кој нуди целодневна удобност и пријатно чувство во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детска маица
 • Стандарден крој
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: 86F210-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
4
5
6
7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86G892-001
Маицата Nike AWESOMENESS 90'S TEE за момчиња е изработена од најмекиот памук што ну...
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 869461-G1J
Детската маица со кратки ракави Nike NKB SWOOSH S-S T е изработена од удобен памучен ма...
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86F294-023
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""