Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
YB LIN CB PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GD6320)
adidas

YB LIN CB PANT

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Young Boys Linear Colorblock Pant е детски долен дел тренерки дизајниран за момчиња тинејџери. Овој модел е инспириран од класичните тренерки adidas и внесува удобност и спортска лежерност во вашиот секојдневен стил. Подетално

adidas Young Boys Linear Colorblock Pant е детски долен дел тренерки дизајниран за момчиња тинејџери.

Овој модел е инспириран од класичните тренерки adidas и внесува удобност и спортска лежерност во вашиот секојдневен стил.

Тренерката е изработена од совршено удобен материјал со висок процент на памук што овозможува удобност при контакт со кожата.

Овој вид на долен дел тренерки е неопходен во гардеробата на секој тинејџер, без разлика дали тој спортува или само сака да се опушти по напорниот ден.

 

Спецификации:

 • Детски долен дел тренерки

 • За момчиња тинејџери

 • Странични џебови

 • Растегливи ребрести манжетни

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер, руно

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GD6320

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
140 9-10g 140
152 11-12g 152
164 13-14g 164
170 14-15g 170
116 5-6g 116
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
158 12-13g 158
176 15-16g 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Young Boys Linear Colorblock Pant е детски долен дел тренерки дизајниран за момчиња тинејџери.

Овој модел е инспириран од класичните тренерки adidas и внесува удобност и спортска лежерност во вашиот секојдневен стил.

Тренерката е изработена од совршено удобен материјал со висок процент на памук што овозможува удобност при контакт со кожата.

Овој вид на долен дел тренерки е неопходен во гардеробата на секој тинејџер, без разлика дали тој спортува или само сака да се опушти по напорниот ден.

 

Спецификации:

 • Детски долен дел тренерки

 • За момчиња тинејџери

 • Странични џебови

 • Растегливи ребрести манжетни

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер, руно

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: GD6320

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
140 9-10g 140
152 11-12g 152
164 13-14g 164
170 14-15g 170
116 5-6g 116
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
158 12-13g 158
176 15-16g 176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""