Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CORE18 TR TOP
CORE18 TR TOP
CORE18 TR TOP
CORE18 TR TOP
CORE18 TR TOP
CORE18 TR TOP
CORE18 TR TOP
CORE18 TR TOP
Машки фудбалски дрес со долги ракави
Код на производ:
(CE9026)
adidas

CORE18 TR TOP

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CORE 18 TRAINING TOP е машка маица со долги ракави дизајнирана за фудбал и тренинзи во постудениот период. Подетално

adidas CORE 18 TRAINING TOP е машка маица со долги ракави дизајнирана за фудбал и тренинзи во постудениот период.

Направен е од двоен плетен полиестер со стандарден крој, со висока јака и патент.

Благодарение на технологијата Climalite, која ја отстранува потта од вашата кожа, ќе останете суви и заштитени за време на интензивен тренинг.

Контрастната странична линија и логото на adidas „Badge of Sport“ на градите го истакнуваат автентичниот спортски изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Долги ракави

 • Висока јака

 • Climalite технологија

 • Состав: 100% полиестер (двојно ткаење)

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: CE9026

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CORE 18 TRAINING TOP е машка маица со долги ракави дизајнирана за фудбал и тренинзи во постудениот период.

Направен е од двоен плетен полиестер со стандарден крој, со висока јака и патент.

Благодарение на технологијата Climalite, која ја отстранува потта од вашата кожа, ќе останете суви и заштитени за време на интензивен тренинг.

Контрастната странична линија и логото на adidas „Badge of Sport“ на градите го истакнуваат автентичниот спортски изглед.

Спецификации:

 • Стандарден крој

 • Долги ракави

 • Висока јака

 • Climalite технологија

 • Состав: 100% полиестер (двојно ткаење)

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: CE9026

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""