Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
MH BOS TEE
Машка маица
Код на производ:
(GC7348)
adidas

MH BOS TEE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
adidas Mens Badge of Sport T-Shirt го пренесува менталитетот на спортистот во секојдневна употреба. Подетално

adidas Mens Badge of Sport T-Shirt го пренесува менталитетот на спортистот во секојдневна употреба.

Со оваа маица ќе ја покажете својата дисциплина и посветеност кон спортот.

Таа е исклучително удобна и ќе ви овозможи максимална подвижност.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GC7348

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Mens Badge of Sport T-Shirt го пренесува менталитетот на спортистот во секојдневна употреба.

Со оваа маица ќе ја покажете својата дисциплина и посветеност кон спортот.

Таа е исклучително удобна и ќе ви овозможи максимална подвижност.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GC7348

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош