Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
G MH GRA TIGHT
Хеланки за девојчиња
Код на производ:
(GE0940)
adidas

G MH GRA TIGHT

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 * 57-62
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 * 87-92
 • 98 * 93-98
 • 104 * 99-104
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Must Haves Graphic Tights се хеланки за девојчиња. Овие хеланки пружаат максимална удобност при возење велосипед или трчање. Дизајнот со срциња им дава женствен изглед. Подетално

adidas Must Haves Graphic Tights се хеланки за девојчиња. Овие хеланки пружаат максимална удобност при возење велосипед или трчање.

Дизајнот со срциња им дава женствен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, црна, розова
 • Ластик на струкот
 • Стандардна должина
 • Состав на материјал: 90% памук, 10% еластин
 • Шифра на артикл: GE0940
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Must Haves Graphic Tights се хеланки за девојчиња. Овие хеланки пружаат максимална удобност при возење велосипед или трчање.

Дизајнот со срциња им дава женствен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, црна, розова
 • Ластик на струкот
 • Стандардна должина
 • Состав на материјал: 90% памук, 10% еластин
 • Шифра на артикл: GE0940
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 7-8g 128
134 8-9g 134
140 9-10g 140
146 10-11g 146
152 11-12g 152
158 12-13g 158
164 13-14g 164
170 14-15g 170
134 8-9g 134
146 10-11g 146

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детските хеланки adidas LOGO TIGHTS обезбедуваат цврста, но пријатна поддршка при носењ...
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
972 ДЕН
Заштеда 30%
1.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""