Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKB NSW JDI FLY JOGGER
NKB NSW JDI FLY JOGGER
NKB NSW JDI FLY JOGGER
NKB NSW JDI FLY JOGGER
Долен дел тренерки за момчиња
Код на производ:
(86G861-023)
NIKE

NKB NSW JDI FLY JOGGER

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел тренерки за момчиња Nike NKB NSW JDI FLY JOGGER е удобно, меко и совршено парче за секој ден. Еластичните делови на ременот и на ногавиците ќе обезбедат да не се поместува материјалот додека сте во движење. Подетално

Долниот дел тренерки за момчиња Nike NKB NSW JDI FLY JOGGER е удобно, меко и совршено парче за секој ден.

Еластичните делови на ременот и на ногавиците ќе обезбедат да не се поместува материјалот додека сте во движење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела, црвена, сива

 • Перење во машина

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: 86G861-023

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 XXS
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 L 61-63
8 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел тренерки за момчиња Nike NKB NSW JDI FLY JOGGER е удобно, меко и совршено парче за секој ден.

Еластичните делови на ременот и на ногавиците ќе обезбедат да не се поместува материјалот додека сте во движење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела, црвена, сива

 • Перење во машина

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Шифра на артикл: 86G861-023

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 XXS
4 XS 53-56
5 S 56-59
6 M 59-61
7 L 61-63
8 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""