Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
W CB SHORTS
Шорцеви
Код на производ:
(FM6131)
adidas

W CB SHORTS

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.266 ДЕН
Заштеда: 422 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги adidas Women Color Block Shorts шорцевите за да уживате во денот. Овие спортски шорцеви се прилагодени за секојдневна удобност. Специјално изработениот раб дава модерен изглед, а страничните џебови ви овозможуваат да ги носите потребните ситници со вас. Подетално

Облечете ги adidas Women Color Block Shorts шорцевите за да уживате во денот. Овие спортски шорцеви се прилагодени за секојдневна удобност. Специјално изработениот раб дава модерен изглед, а страничните џебови ви овозможуваат да ги носите потребните ситници со вас.

Спецификации:

 • Боја: розова
 • Материјал: 100% полиестер
 • Намена: outdoor
 • Шифра на артикл: FM6131
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете ги adidas Women Color Block Shorts шорцевите за да уживате во денот. Овие спортски шорцеви се прилагодени за секојдневна удобност. Специјално изработениот раб дава модерен изглед, а страничните џебови ви овозможуваат да ги носите потребните ситници со вас.

Спецификации:

 • Боја: розова
 • Материјал: 100% полиестер
 • Намена: outdoor
 • Шифра на артикл: FM6131
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL XL 110 - 118
M M 89 - 94

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Носете ги шорцевите аdidas Women Color Block за да уживате во денот. Од утро до вечер, ...
1.266 ДЕН
Заштеда 25%
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.322 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""