Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW SHORT W
B NSW SHORT W
B NSW SHORT W
B NSW SHORT W
B NSW SHORT W
B NSW SHORT W
B NSW SHORT W
B NSW SHORT W
Код на производ:
(923360-011)
NIKE

B NSW SHORT W

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
745 ДЕН
Заштеда: 745 ДЕН
Извести ме за попуст
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 64.5–66
S S 66–69
M M 69–75
L L 75–81.5
XL XL 81.5–88.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CW1023-010
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви AT9762-010
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви AT9762-011
1.099 ДЕН
Заштеда 35%
1.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""