Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
W MHG BOSILLU T
Маици за жени
Код на производ:
(FJ5025)
adidas

W MHG BOSILLU T

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
adidas W MHG BOSIIIu T е женска маица. Оваа маица носи елегантен и едноставен дизајн. Удобна е и многу лесно се вклопува во сите комбинации на облекување. Подетално

adidas W MHG BOSIIIu T е женска маица.

Оваа маица носи елегантен и едноставен дизајн.

Удобна е и многу лесно се вклопува во сите комбинации на облекување.

Атрактивното лого на adidas го има на предната срана на маицата, а самото лого нагласува дека животот се состои од спорт, игри и забава. Логото на adidas е надополнето со интересен дизајн.

Маичката е изработена од највисок квалитет на памук и обезбедува врвен комфор.

Спецификации:

 • Женска маица
 • Атрактивно лого на adidas
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FJ5025
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со кратки ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W MHG BOSIIIu T е женска маица.

Оваа маица носи елегантен и едноставен дизајн.

Удобна е и многу лесно се вклопува во сите комбинации на облекување.

Атрактивното лого на adidas го има на предната срана на маицата, а самото лого нагласува дека животот се состои од спорт, игри и забава. Логото на adidas е надополнето со интересен дизајн.

Маичката е изработена од највисок квалитет на памук и обезбедува врвен комфор.

Спецификации:

 • Женска маица
 • Атрактивно лого на adidas
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FJ5025
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со кратки ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Помош