Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ALL OVER BOMBER JACKET
ALL OVER BOMBER JACKET
ALL OVER BOMBER JACKET
ALL OVER BOMBER JACKET
Код на производ:
(CHA201M502-01)
CHAMPION

ALL OVER BOMBER JACKET

Претходна цена
3.990,00 ДЕН
Моментална Цена
3.990,00 ДЕН
Цена со попуст
2.793,00 ДЕН
Заштеда: 1.197,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CHA201M501-01
3.073,00 ДЕН
Заштеда 30%
4.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CHA201M500-01
3.493,00 ДЕН
Заштеда 30%
4.990,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""