Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M-POLO AUTH. COTTON PIQUE POLO GALLERY
M-POLO AUTH. COTTON PIQUE POLO GALLERY
M-POLO AUTH. COTTON PIQUE POLO GALLERY
M-POLO AUTH. COTTON PIQUE POLO GALLERY
Код на производ:
(211847-RZ012)
CHAMPION

M-POLO AUTH. COTTON PIQUE POLO GALLERY

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
676 ДЕН
Заштеда: 1.014 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Поло маица 211847-BZ514
676 ДЕН
Заштеда 60%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Поло маица 214395-EX502
945 ДЕН
Заштеда 50%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Поло маица 214397-WW001
756 ДЕН
Заштеда 60%
1.890 ДЕН
Помош