Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIVAL FLEECE HOODIE PRINTED
RIVAL FLEECE HOODIE PRINTED
RIVAL FLEECE HOODIE PRINTED
RIVAL FLEECE HOODIE PRINTED
Код на производ:
(1351800-001)
UNDER ARMOUR

RIVAL FLEECE HOODIE PRINTED

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална Цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.139 ДЕН
Заштеда: 1.151 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS/S *
 • XS 83-85
 • SM 88-90
 • S/M *
 • S *
 • MD 93-95
 • M/L *
 • M *
 • LG 99-103
 • L *
 • L/XL *
 • XL 107-110
 • XXL 114-118
 • 2XL *
 • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL 107-110
XXL 114-118
XS 83-85
SM 88-90
MD 93-95
LG 99-103

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XL 107-110
XXL 114-118
XS 83-85
SM 88-90
MD 93-95
LG 99-103

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1356398-001
3.423 ДЕН
Заштеда 30%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1351794-001
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""