Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CREWNECK T-SHIRT
Код на производ:
(403853-WW001)
CHAMPION

CREWNECK T-SHIRT

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
969 ДЕН
Заштеда: 521 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 5/6 g.
 • YSM *
 • SM *
 • S 7/8 g.
 • YMD *
 • MD *
 • M 9/10 g.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 11/12 g.
 • XL 13/14 g.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 g. 114-119
S 7/8 g. 126-131
M 9/10 g. 138-143
L 11/12 g. 150-155
XL 13/14 g. 162-167

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 5/6 g. 114-119
S 7/8 g. 126-131
M 9/10 g. 138-143
L 11/12 g. 150-155
XL 13/14 g. 162-167

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA201G801-10
445 ДЕН
Заштеда 50%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA201G800-10
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""