Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CREWNECK SWEATSHIRT
CREWNECK SWEATSHIRT
CREWNECK SWEATSHIRT
CREWNECK SWEATSHIRT
Код на производ:
(305266-GS524)
CHAMPION

CREWNECK SWEATSHIRT

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
872 ДЕН
Заштеда: 1.618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • XS 5/6 г. 114-119
 • YSM *
 • S 7/8 г. 126-131
 • YMD *
 • M 9/10 г. 138-143
 • YLG *
 • YXL *
 • L 11/12 г. 150-155
 • XL 13/14 г. 162-167
 • 2XL 15/16 г. 174-179
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
XS 5/6 г. 114-119
YSM
S 7/8 г. 126-131
YMD
M 9/10 г. 138-143
YLG
YXL
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г. 174-179

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
XS 5/6 г. 114-119
YSM
S 7/8 г. 126-131
YMD
M 9/10 г. 138-143
YLG
YXL
L 11/12 г. 150-155
XL 13/14 г. 162-167
2XL 15/16 г. 174-179

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош