Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TRAINING WOVEN PANT
TRAINING WOVEN PANT
TRAINING WOVEN PANT
TRAINING WOVEN PANT
Код на производ:
(65492U-APJ)
UMBRO

TRAINING WOVEN PANT

Претходна цена
2.790,00 ДЕН
Моментална Цена
2.790,00 ДЕН
Цена со попуст
1.953,00 ДЕН
Заштеда: 837,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона 201
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.345,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
945,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.889,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.345,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""