Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
I FAV SS SET
Код на производ:
(FM0656)
adidas

I FAV SS SET

Претходна цена
888 ДЕН
Моментална Цена
888 ДЕН
Моментална Цена
888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 154 *
 • 62 0-3м 57-62
 • 68 3-6м 63-68
 • 74 6-9м 69-74
 • 86 12-18м 81-86
 • 92 1-2 г. 87-92
 • 98 2-3 г. 93-98
 • 104 3-4 г. 99-104
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви и маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
62 0-3м 57-62
104 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви и маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м 63-68
74 6-9м 69-74
86 12-18м 81-86
92 1-2 г. 87-92
98 2-3 г. 93-98
62 0-3м 57-62
104 3-4 г. 99-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""