Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADY ZEBRA LOGO T-SHIRT
LADY ZEBRA LOGO T-SHIRT
LADY ZEBRA LOGO T-SHIRT
LADY ZEBRA LOGO T-SHIRT
Код на производ:
(113698-WW001)
CHAMPION

LADY ZEBRA LOGO T-SHIRT

Претходна цена
1.190,00 ДЕН
Моментална Цена
1.189,99 ДЕН
Цена со попуст
595,00 ДЕН
Заштеда: 595,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 113698-RS011
595,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.189,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 113706-WW001
833,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.189,99 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 113696-WW001
595,00 ДЕН
Заштеда 50%
1.189,99 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""