Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LAL M NK DRY DNA TANK
LAL M NK DRY DNA TANK
LAL M NK DRY DNA TANK
LAL M NK DRY DNA TANK
Код на производ:
(BQ9343-504)
NIKE

LAL M NK DRY DNA TANK

Претходна цена
3.290,00 ДЕН
Моментална Цена
3.290,01 ДЕН
Цена со попуст
2.303,00 ДЕН
Заштеда: 987,01 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 88
  • S 88-96
  • M 96-104
  • L 104-114
  • XL 112-124
  • 2XL 124-136
  • 3XL 136-148
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Сезона Есен 2019
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BV8261-010
1.603,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.290,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BV8317-010
1.832,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.290,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""