Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
CB CLX SH SL
Код на производ:
(FJ3402)
ADIDAS

CB CLX SH SL

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2 *
  • 3 *
  • 4 *
  • 5 M
  • 6 M
  • 7 L
  • 8 L
  • 9 XL
  • 10 XL
  • 12 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 M 174
6 M 180
7 L 186
8 L 192
9 XL 198
10 XL 204
12 2XL 216

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 M 174
6 M 180
7 L 186
8 L 192
9 XL 198
10 XL 204
12 2XL 216

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""